AAA Auto

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s AAA Auto nebo naopak máte s autobazarem AAA Auto zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení autobazarů. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze autobazarů by se zde měly objevit. My následně autobazar zveřejníme.

Stávající hodnocení tohoto autobazaru 1.75 z možných 5.

3 thoughts on “AAA Auto

 1. Tento autobazar rozhodně nemůžu doporučit. Přítelkyni rozmluvili auto s tím, že je to hrozný šrot a že mají lepší kus, samozdřejmě zrovna na pobočce. Po cca 8 dnech vypověděla službu baterie a za další 2 dny se rozsvítila kontrolka motoru. Takže velmi spolehlivé auto. Jinak většinu aut dováží z Itálie, takže na normální spolehlivé auto narazíte docela s velkou dávkou štěstí. Pokud můžu doporučit, vyhněte se jim obloukem. Mě už tam nikdy neuvidí.

 2. Naposled jsem byla v Aaaauto. Pěkně jsme naletěli. Jeli jsme ze Zlína do Brna pro nové auto s tím, že větší autobazar bude mít větší výběr. To měli… Ale taky neustálé čekání na cokoliv, vybrali jsme tři octávie a nechali si poradit, která je nejlepší. Ta nejdražší samozřejmě. To nevadilo, hlavně když bude v pořádku.
  Zaplatili jsme 4000Kč za pojistku, kterou jsme nechtěli, ale pokud jsme chtěli vůz, tak jsme to zaplatit museli. Podepisovali jsme nejdřív v tabletu, pak listy, ale bylo toho tolik a pořád do toho někdo povídal. Měli jsme sebou i děti, které byli unavené, mi jsme byli unaveni z věčného čekání a nepřáli jsme si nic jiného jen ať to máme za sebou.
  Při předání vozu, jsme si všimli, že máme ve smlouvě, že vůz byl havarovaný, což nám prodejce vůbec neřekl. Přes cebii jsme zjistili, že vůz měl asi 4 velké opravy za celkem asi 160tisíc, takže žádné maličkosti. To ale prodejci nepřipadalo důležité zmínit….Když jsme to zjistili, chtěli jsme vrátit peníze, podotýkám, že s vozem jsme ještě vůbec nikam neodjeli.
  To už ale nebylo možné. To jsem nechápala, když je to tak velký bazar s takovou pozicí na trhu. Nabídli nám výměnu vozu. Při představě, že tam zase strávíme půl dne čekáním, abychom si vyslechli lži o dalším autě a to důležité by nám zatajili, nám naskákali pupínky. To už ne. Zavolali jsme si manažera pobočky. Tak ten se k nám choval jak největšímu póvlu a nic jsme nevyřídili. Reklamovali jsme tedy vůz, měla tam být i serviska, ale tu údajně ztratili ….Tak teď čekáme, jak se nám vyjádří, ale podle dosavadního chování nečekáme už nic.

  Nadšení z nového lepšího auta vystřídalo zklamání a obavy, jak nám dlouho vydrží.

  Tomu to autobazaru se už vyhnu obloukem.

 3. Dne 2.5.2022 jsem si zakoupil u společnosti aaa auto vozidlo škoda Citigo SPZ 5AR 9110. Vozidlo bylo prezentováno v perfektním technickém stavu jak prodejcem, tak informaci na nálepce na čelním skle. Vozidlo jsem používal po celou dobu. Dne 12.5.2022 jsem obdržel poštou dokumenty k přihlášení vozidla. K mému zděšení jsem našel protokol o technické prohlídce z 29.4.2022, kde byly zjištěné 2 lehké závady, 4 vážné závady a 1 nebezpečná. Pochopitelně vozidlo bylo k provozu nezpůsobile. Hned jsem volal na aaa auto, vozidlo jsem vrátil a požadoval jsem vysvětlení, jak se mohlo stát, že mi bylo prodáno vozidlo, které bylo pro provoz nebezpečné. Dle sdělení manažera společnosti se to prý může stát… Žádná omluva… Napsal jsem dopis generální ředitelce společnosti, reakcí byl telefonát od zástupce společnosti, že děkují za poznatky a pokusí se najít vhodné vozidlo. To se nestalo. Jsem rád, že se během používání vozidla nic nestalo, protože jsem nepřepravoval jenom sebe, ale i 7letého syna… Taky jsem naštěstí nebyl kontrolován PČR, protože by bylo vozilo určitě odstaveno. Mimochodem vozilo je stále v nabídce společnosti za 160 000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *