AUTÍČKA S.R.O.

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s AUTÍČKA S.R.O. Nebo naopak máte s autobazarem  AUTÍČKA S.R.O. zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení autobazarů. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze autobazarů by se zde měly objevit. My následně autobazar zveřejníme.

Stávající hodnocení tohoto autobazaru 3.00 z možných 5.

4 thoughts on “AUTÍČKA S.R.O.

  1. Autíčka s.r.o mohu jen a jen doporučit velmi ochotný prodejci vše ukázaly na přání zákazníka domluva perfektní ochotný a občas je potřeba do servisu tak vše a ochotně vyřídí bez starostí a také obrovská spokojenost.Mohu jen doporučit a lidé jsou různí když se neumí domluvit nemohou se divit oni jednají na férovku jiný bazar ani náhodou za mě na jedničku.
    M.L

  2. Po první návštěvě v autobazaru mě bylo auto vychválené do nebes. Tvrdil že má servisní knížku a že nemá žádnou korozi. Tak jsem tam druhý den jela a po podrobném zkoumání bylo zjištěno, že auto korozi má,a hodně, na to mi pan řekl,že co bych chtěla když je to auto z roku 2005. Pak nemohl najít servisní knížku,tak řekl že k tomu není,ale že servisované pravidelně bylo. Chtěla jsem vidět emise a STK a emise neměl . Když jsem mu řekla že auto nemá celou povinnou výbavou a že tam chybí olej a chladící kapaliny , tak mi bylo řečeno, že je auto v komisi a že on to dolívat nebude. Auto jsem si nakonec nekoupila. Už nikdy více.

  3. Po první návštěvě v autobazaru 19.5.2020 mě bylo auto vychválené do nebes. Tvrdil že má servisní knížku a že nemá žádnou korozi. Tak jsem tam druhý den jela a po podrobném zkoumání bylo zjištěno, že auto korozi má,a hodně, na to mi pan řekl,že co bych chtěla když je to auto z roku 2005. Pak nemohl najít servisní knížku,tak řekl že k tomu není,ale že servisované pravidelně bylo. Chtěla jsem vidět emise a STK a emise neměl . Když jsem mu řekla že auto nemá celou povinnou výbavou a že tam chybí olej a chladící kapaliny , tak mi bylo řečeno, že je auto v komisi a že on to dolívat nebude. Auto jsem si nakonec nekoupila. Už nikdy více.

  4. Měla jsem problém se zadním stěračem a centrálním zámkem, který mi rozbili v jiném autoservisu, při opravě spadlého okénka u řidiče. Zavolala jsem do Servisu ve Vejprnicích, kde mě vyslechli a pro auto si přijeli ve smluvenou hodinu. nemusela jsem tedy nikam jezdit ani hledat odvoz zpět. Druhý den mne sami kontaktovali, s tím že je oprava hotová a s celkovou částkou k úhradě. Auto mi přivezli k domu, vše opraveno a funkční. Cena více než příznivá. Vyměněné součástky samozřejmě ponechány v autě. Jsem naprosto spokojená a pokud budu mít v budoucnu nějaký problém, obrátím se na Servis Autíčka s.r.o. opět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *