MoravaCars.cz

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s MoravaCars.cz Nebo naopak máte s autobazarem  MoravaCars.cz zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení autobazarů. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze autobazarů by se zde měly objevit. My následně autobazar zveřejníme.

Stávající hodnocení tohoto autobazaru 2.47 z možných 5.

8 thoughts on “MoravaCars.cz

  1. Ahoj, s Moravacars.cz sem naprosto ale naprosto spokojený. Super přístup a fajn majitel s majitelkou. Úžasné v dnešní době.

  2. Neskutečný přístup. Plečku vydávají za zdravé auto a když je upozorníte na chyby, sdělí vám, co že byste za ty peníze chtěl. No primárně bych chtěl to, co tvrdíte, že nabízíte. A doučte vaše zaměstnance aspoň něco o autech, které prodávají, dnes prodává kdekdo a podle toho to také vypadá…

  3. Nedoporučuji využití služby “auto na objednávku”. Po konkrétní specifikaci vozu a odeslání poptávky, příšla odpověď, že daný vůz jsou schopni sehnat do měsíce. Zaplatil jsem tedy požadovanou zálohu dne 4.9. 2020. Dnes 12.4. 2021 na vůz stále čekám.

  4. Nedopotucuji zdlouhave a posleze arogantni vyststupovani a vyhrozovani .Lidi nez neco koupite projdete si vic recenzi ne jen ty videa a blaboli co tam dava usetrite si cas i penize je plno dalsich serioznich dovozcu ale tento urcite ne.

  5. Přesně jak říkáte. Objednáte a čekáte, urgujete a přitom je to jen samá výmluva a následně se pak ani nedovoláte. Kamarád litoval, že tam vůbec něco objednal. Pan “majitel”, který si myslí, že sežral všechnu moudrost světa má v hlavě s prominutím nasráno. Je to jen o tom, že umí dobře okecat svými lži.

  6. Dobrý den.Jen všeobecné informace., S auty která jsou stará něco kolem 12-ti a více lety. Přátelé,auto mohou být sebeznačkovější prostě u těchto aut je velký předpoklad,že do nich budete pořád investovat a investovat,žádný prodejce vám určitě nedoporučí takové auto které má nejeto 220000 km,že je v nejlepším stavu,to jedině šílenec ,tak musíte počítat s tím,že takový auto bude pokladnička. Příkladně auto které má najeto 20000-100000,o tom se raději ani nebavme,to je ruská ruleta. Se divím,že prodejci taková auta prodávají. To si taková auta shánějte na Bazošuu,nebo S bazaru, nebo v Esech nebo V AAA. tam určitě dobře NAKOUPÍTE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *