AUTO OPAT

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s AUTO OPAT Nebo naopak máte s autobazarem  AUTO OPAT zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení autobazarů. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze autobazarů by se zde měly objevit. My následně autobazar zveřejníme.

Stávající hodnocení tohoto autobazaru 2.75 z možných 5.

2 thoughts on “AUTO OPAT

  1. Auto Opat jsem navštívil pro velký výběr aut ex operáky a leasingy. Nicméně obrovské zklamání když jsem tam s manželkou přijeli. Tři prodejci dělali že nás neviděj a tak jsem šli po patrech sami. Na horním patře nás jeden z nich oslovil, ale od začátku bylo vidět jak ho obtěujeme když chceme odemknout nějaké auto. Nějaká nabídka, že by nám třeba se zaparkovaným vozem vyjel z řady kde se skoro nedají otevřít dveře, nebo snad aktivně nabídl třeba dohledání historie atd co má normální prodejce dělat ani nemluvim. Totálně NEPROFESIONÁLNÍ přístup otlemených podprůměrných bazaristů. Auto jsem tam nekoupil a utíkal odtamtud pryč. Totální ztráta času a nechápu kdo ty lidi zaměstnává!

  2. Negativní zkušenosti s auto opat, při koupi vozu mi lhali o stavu vozu. Tvrdili, že je auto ok a nebourané ….doma v servise škoda auto mi řekli, že jsem naletěl podvodníkům a auto je opravená totálka!!!!!! Z opatu auta nebrat!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *